Poraba uporabnika pbasko za avtomobil
Toyota Yaris Cross Hybrid
Podatki avtomobila:
Prostornina: 1490ccm
Moč: 85kw (116KM)
Letnik: 2022
Gorivo: bencin
Pregled dodatne porabe
Statistika avtomobila
Letno poročilo
Povprečna poraba avtomobila: 3,86 l/100km
Cena za prevoženih 100 kilometrov: 5,72 €
Poraba EuroSuper 95 pri družbi OMV: 3,90 l/100km (št. zapisov: 89
)
Poraba EuroSuper 95 pri družbi Logo: 3,98 l/100km (št. zapisov: 8
)
Poraba EuroSuper 95 pri družbi Petrol: 3,96 l/100km (št. zapisov: 17
)
Poraba EuroSuper 95 pri družbi MOL: 3,73 l/100km (št. zapisov: 12
)
Datum
|
Litri (l)
|
Znesek (€)
|
Kilometri (km)
|
Prevoženo (km)
|
Povprečna (l/100km)
|
|
| 01.09.2026 |
29,88 |
48,50 |
93.208 |
801 |
3,73 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: MOL Smednik
|
| 24.08.2026 |
31,02 |
49,07 |
92.407 |
854 |
3,63 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Petrol Ivančna Gorica
|
| 17.08.2026 |
28,18 |
42,81 |
91.553 |
708 |
3,98 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Ljubljana
|
| 10.08.2026 |
27,10 |
42,90 |
90.845 |
712 |
3,81 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Petrol Dvor pri Žužemberku
|
| 09.08.2026 |
27,14 |
42,96 |
90.133 |
714 |
3,80 |
|
|
|
| 23.07.2026 |
28,01 |
46,19 |
89.419 |
703 |
3,98 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: MOL Grosuplje
|
| 13.07.2026 |
26,17 |
40,85 |
88.716 |
688 |
3,80 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Petrol Ljubljana
|
| 29.06.2026 |
28,01 |
42,86 |
88.028 |
809 |
3,46 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: MOL Smednik
|
| 25.06.2026 |
25,83 |
39,52 |
87.219 |
717 |
3,60 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: MOL Brežice
|
| 12.06.2026 |
30,10 |
47,92 |
86.502 |
807 |
3,73 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Petrol Ivančna Gorica
|
| 02.06.2026 |
29,05 |
46,57 |
85.695 |
849 |
3,42 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brežice
|
| 19.05.2026 |
30,45 |
52,04 |
84.846 |
772 |
3,94 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Logo Grosuplje
|
| 09.05.2026 |
30,06 |
50,59 |
84.074 |
758 |
3,97 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brežice
|
| 27.04.2026 |
27,00 |
43,34 |
83.316 |
659 |
4,10 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brežice
|
| 06.04.2026 |
28,90 |
46,70 |
82.657 |
708 |
4,08 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: MOL Šmarje
|
| 02.04.2026 |
29,70 |
48,00 |
81.949 |
600 |
4,95 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Logo Brezovica
|
| 23.03.2026 |
12,00 |
17,59 |
81.349 |
291 |
4,12 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brežice
|
| 21.03.2026 |
27,02 |
39,61 |
81.058 |
735 |
3,68 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Šmarje
|
| 09.03.2026 |
12,12 |
17,40 |
80.323 |
308 |
3,94 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brežice
|
| 05.03.2026 |
30,18 |
43,34 |
80.015 |
734 |
4,11 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brezovica
|
| 24.02.2026 |
30,61 |
43,96 |
79.281 |
759 |
4,03 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Šmarje
|
| 25.01.2026 |
28,94 |
40,05 |
78.522 |
649 |
4,46 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Petrol Trebnje
|
| 12.01.2026 |
28,77 |
39,73 |
77.873 |
669 |
4,30 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Brezovica
|
| 03.01.2026 |
30,32 |
41,87 |
77.204 |
724 |
4,19 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: Petrol Ljubljana
|
| 11.12.2025 |
28,90 |
41,93 |
76.480 |
717 |
4,03 |
|
Dodatni podatki o vpisu porabe:

Črpalka: OMV Koper
|
| Skupaj: |
3.597,12 |
5.335,28 |
|
93.202,00 |
|
|
* če ste vpisali dodatne informacije o vpisu, jih lahko pogledate s klikom na posamezen vpis
|
poraba
|